Novostavba bytu 1+kk, Pardubice, nájem
12 500 Kč

TIP: Spočítat hypotéku

Nabízíme k pronájmu moderní byt 1+kk v novostavbě v energetické kategorii „A“, který nabízí pohodlné bydlení v klidné lokalitě, v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží Pardubice 5 minut a tím je dosažitelnost centra Prahy cca 1 hodina. Byt se nachází ve třetím patře budovy s výtahem a bezbariérovým přístupem. Orientace oken je na západní stranu. Celková plocha bytu činí 42,2 m2 a je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči.
K dispozici je vlastní garážové stání a sklep 4,3 m2, kde si můžete uskladnit své věci. Pokud rádi relaxujete na čerstvém vzduchu, oceníte krytý balkón s plochou 2.9 m2.
Tento moderní byt je ideální pro jednotlivce či páry, kteří hledají útulné a klidné bydlení s veškerým komfortem. Nájemné je uvedeno bez záloh na energie, kauce a provize RK.


Adresa: nábřeží Závodu míru, Pardubice

Energetická náročnost: A - Mimořádně úsporná

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost BERNECKER reality s. r. o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260