Nebytový prostor v centru města, pronájem
35 000 Kč

TIP: Spočítat hypotéku

Nabízíme pronájem nebytových prostor v obci Hradec Králové, části obce Pražské Předměstí. Prostory jsou situovány do 1. NP cihlové nízkopodlažní budovy, umístěné v zástavbě na okraji parku Skleněnka, a jejich celková podlahová plocha činí cca 255 m2. Prostory sestávají z hlavní prodejní plochy, vedlejší skladovací plochy, kanceláře a WC; součástí prostor jsou dva prosklené výkladce. Prostory disponují betonovou podlahou, podpěrnými pilíři, rámovými střešními okny, plastovými okny, plnými a prosklenými dveřmi, zářivkami a rozvody energií.
Nabízejí se jako nezařízené. Stav IS: topení zajišťují wavky, ohřev vody el. bojler; elektřina 230 V, voda z obecního vodovodu, odpady svedeny do obecní kanalizace, internetová přípojka; odběr rádiového a internetového signálu je záležitostí nájemce.
Bezplatné parkování pro jedno až dvě vozidla v průjezdu za budovou nebo placené na parkovišti před budovou. Ihned k dispozici.
Cena: nájemné ve výši 35 000,- Kč měsíčně + povinnost převést si na sebe odběr elektřiny a plynu + povinnost převést si na sebe fakturaci vodného a stočného, platba na měsíc předem, bez úhrady jistoty, odměna zprostředkovatele ve výši 35 000,- Kč, splatná od zájemce.
Vzhledem ke stávajícímu přepažení lze prostory užívat jako větší (220 m2) a menší (35 m2). V takovém případě pronajímatel nabízí zřízení WC v menších prostorách na vlastní náklady. Nelze využít k provozu baru, hospody či restaurace.


Adresa: Hořická, Hradec Králové

Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost BERNECKER reality s. r. o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260