Nebytový objekt, 2000 m2, Hradec Králové, nájem
Cena na dotaz

TIP: Spočítat hypotéku

V zastoupení klienta nabízíme k pronájmu dvoupodlažní průmyslový objekt v Hradci Králové s napojením na hlavní dopravní tahy, ul. Bratří Štefanů. Budova o celkové výměře 2000 m2 podlahové plochy a venkovní areál s dalšími 1752 m2.
V přízemí plocha o velikosti 1 078 m2, – plocha je vhodná k lehké průmyslové výrobě, poskytování služeb případně servisu, skladování apod. V 1.NP je plocha o výměře 925 m2 – v minulosti využitá k dílčím činnostem výrobního cyklu výrobků (neonová reklama). Světlá výška přízemí je 3,5 m, v patře 3 m. Venkovní plocha o výměře cca 2 000 m2 je vhodná pro skladování, zásobování případně parkování zaměstnanců a klientů. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě vč. splaškové a dešťové kanalizace. K dispozici nákladní výtah. Zpevněná příjezdová komunikace je napojena na hlavní tah HK – Svitavy, vhodná i pro těžká vozidla. Vytápění je zajištěno plynovými kotly. Objekt je v dobrém stavu a trvalé užíván. Je možná dohoda o stavebních úpravách dle potřeby klienta a jeho provozním nárokům. Objekt je ihned volný. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem s horizontem 5-10 let. Možnost pronájmu celého objektu případně jeho části podle dohody. Více informací u makléřky.


Adresa: Bratří Štefanů, Hradec Králové

Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost BERNECKER reality s. r. o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260