Sportovní a relaxační centrum, Kroměříž
6 500 000 Kč

TIP: Spočítat hypotéku

Nabízíme k prodeji moderní vybavené sportovní centrum v Obvodové ulici v Kroměříži o užitné ploše 873 m2. Dvoupodlažní objekt byl vybudován ve vysokém standartu kvality a otevřen k provozu v roce 2005, novější jižní přístavba pak v roce 2006.
Je skvěle funkčně členěn:
Ve 2. NP jsou dvě vstupní haly, posilovna, fitness, spinning, whirpool, solárium, parní sprcha, infrakomora, sauna, ochlazovací a relaxační místnost, hygienické zázemí a šatny pro muže a ženy, bar, zázemí baru, herna, technické zázemí pro personál, strojovna vzduchotechniky.
V 1. NP jsou umístěny dva squashové kurty, herna, sklady nápojů a obalů, technické zázemí a schodišťový prostor.
Ve všech místnostech je instalováno odpovídající vybavení související s provozem sportovního a relaxačního centra.
Vytápění je podlahové elektrické, řízené v jednotlivých místnostech individuálně, v budově je předepsaná vysokokapacitní vzduchotechnika, jejíž součástí jsou nástěnné klimatizační split jednotky. Teplou vodu zajišťují elektrické bojlery.

Budova je napojena na všechny inženýrské sítě, vodovod, kanalizaci, elektro a je situována v okrajové části města. Okolní zástavbu tvoří občanská vybavenost obce – plavecký bazén, fotbalové hřiště, supermarket Kaufland, školy, rodinné domy a bytové domy sídliště Odskol.
Lokalita je dobře dopravně dostupná, parkování je v okolí bezproblémové. Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost


Adresa: Obvodová, Kroměříž

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260