Komerční objekt, Hradec Králové, prodej
Cena na dotaz

TIP: Spočítat hypotéku

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní průmyslový objekt v Hradci Králové s vynikající dopravní dostupností a napojením na dálniční síť. Budova má celkovou výměru 2000 m2 podlahové plochy a venkovní plocha je dalších 1752 m2.
V přízemí je plocha o výměře 1 078 m2m která je vhodná k lehké průmyslové výrobě, skladování, poskytování služeb případně servisu apod. V 1.NP je plocha o výměře 925 m2. Venkovní plocha je vhodná pro skladování, zásobování nebo parkování zaměstnanců a klientů. Světlá výška v přízemí je 3,5 m, v patře 3 m. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě včetně splaškové a dešťové kanalizace. K dispozici nákladní výtah. Zpevněná příjezdová komunikace je napojena na hlavní tah HK – Svitavy, vhodná i pro těžká vozidla. Zastávka MHD v blízkosti. Vytápění je zajištěno plynovými kotly. Objekt je v dobrém stavu a je ihned k dispozici.


Adresa: Bratří Štefanů, Hradec Králové

Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost BERNECKER reality s. r. o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260