Byt 2+1, Pardubice, prodej
0 Kč

TIP: Spočítat hypotéku

Nabízíme k prodeji byt 2 + 1 v Pichlově ulici, Pardubice, Višňovka, o velikosti 53 m2 s balkónem. Byt se nachází v posledním patře domu.
Zahrnuje vstupní chodbu, ze které je přímý vstup do všech místností. Všechny obytné místnosti jsou orientovány jižním směrem. Z obývacího pokoje je vstup na balkón. Koupelna a WC jsou samostatné , koupelna je vybavena vanou, samostatným umyvadlem a automatickou pračkou. Oddělená kuchyně je vybavena starší kuchyňskou linkou, skříní na potraviny a plynovým sporákem. Povrch obytných místností tvoří dřevěné parkety, které jsou v dobrém stavu. V ostatních částech bytu je položené lino. Byt je vhodný k dispozičním úpravám dle představ nového majitele bytu, možnost odkoupení části půdy a rozšíření na mezonetový byt. K jednotce náleží zděná sklepní kóje. V domě je společná kolárna. Na domě zateplená fasáda a okna jsou nová. Parkování je možné v okolí domu. Blízké okolí domu je vybaveno výbornou infrastrukturou, ve které nechybí školka, základní škola, lékař, lékárna, poliklinika Vektor, nemocnice, obchody, restaurace, pošta, zastávky MHD. Nedaleké okolí umožňuje trávení volného času i sportovní aktivity – dětská hřiště, sportovní centrum, střelnice, tenisové kurty, stezky pro cyklisty nebo jen celoroční procházky v přírodě v blízkosti řeky Chrudimky – park Pod Vinicí a Červeňák.


Adresa: Pichlova, Pardubice

Energetická náročnost: E - Nehospodárná

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost BERNECKER reality s. r. o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Váš makléř: Jana Koppová, +420 602 832 260