bernecker_slogan

O společnosti

Realitní a znalecká kancelář BERNECKER Reality působí na českém trhu od roku 1993, kdy byla pod názvem Bernecker immobilien s. r. o. založena panem Arch. Karlem Berneckerem, podnikatelem z Německa a panem Ing. Pavlem Hamákem, soudním znalcem pro oceňování nemovitostí. Toto spojení umožnilo naši realitní kanceláři převzít již od počátku v západní Evropě dlouhodobě osvědčené pracovní postupy a pevný morální kodex.

Od roku 1998 pracuje naše realitní kancelář pod názvem Bernecker reality s. r. o. s českými vlastníky. Od roku 2010 je jediným vlastníkem paní Jana Koppová.

Mnohaletá činnost, během které jsme pracovali pro stovky klientů, nás obohatila o řadu zkušeností. Realitní kancelář Bernecker reality s. r. o. je kancelář s těžištěm svých činností v královehradeckém kraji. Jsme však schopni zobchodovat jak nemovitosti v jiném kraji ČR, tak i v zahraničí. Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové 16.03.1998, ODD. C, číslo vložky 13007. IČO: 25285939.

  • Nejsme nadnárodní ani franchingová společnost.
  • Nenajímáme nezkušené "realitní makléře" na ŽL, kteří často kazí dobré jméno poctivým realitním kancelářím.
  • Jsme stabilní a poctivá realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi a historií.
  • Prodeji, pronájmu Vaší nemovitosti se budeme plně individuálně věnovat.

S naší realitní kanceláří Vám zaručuji osobní přístup, slušné a etické chování při poskytování realitních a poradenských služeb.

"Realitní činnost je nejen o nemovitostech, ale o lidech..."

Těšíme se obchod právě s Vámi

Jana Koppová
jednatelka